Qui Se sta una afra bene. Ll lego e stupendo la casa I bellisima e ci sano dve bagni che sano nuovi i jovkti. Se spenne pure poco ma nrn lo dste al padrone perches se no aumenta I prezzi e poi so cezzi. Cominojve pare di stare In una farda. Grazie al. Padrone de casa ci vedismo l’anno pros simo

Wielkie słowa uznania dla gospodarza dzisiejszego Europejskiego Wieczoru. Ogromna Państwa Gościnność, a takie piękno nadjeziornej Kariny to nasze atuty w momencie otwierania się na całą Europę. Wspaniale, że mieszkańcy Gminy Puńsk mogą w sposób tradycyjny, w gronie rodzinnym spędzać wolny czas. Życzę Panu wielu, wielu gości!

Krzystof Tur – Przewodniczący Rady Powiatu Sejneńskiego

To już czwarty raz wpisujemy się do Waszej Kroniki. Po raz czwarty z żalem opuszczamy Wasze gościnne gospodarstwo Silaine. Za rok wpiszemy się po raz piąty i znowu żal nam będzie odjeżdżać – bo bardzo Was lubimy! Dziękujemy serdecznie za wszystko.

Rodzina Piegatów z Warszawy

Rodzinie Szuszczewiczów serdecznie dziękujemy za udany, piąty już pobyt w Silaine. Z prawdziwą przyjemnością i podziwem obserwujemy zmiany, jakie u Was zachodzą. Życzymy dalszych sukcesów!

Anna, Jacek i Agnieszka z Warszawy

Pośród pagórków leśnych,
Pośród pól zielonych
Stoi śliczny domek
Zapraszający w te strony.
To SILAINE, piękne miejsce,
Które radość w sercach budzi,
Miło tu przyjeżdżać latem,
Dobrze spotkać takich ludzi,
Każdy, kto by chciał tu wrócić,
Mały kwiatek wsadzić musi,
Gospodarze zaś z radością
Dbać o kwiaty, wdzięczni gościom.
A po roku, znów z nadzieją
Czekać będą, jak pięknieją
I – nie mówiąc nikomu
(jednak licząc na to wielce)
Że my mamy dobre serce
Gospodarzy odwiedzimy
I znów kwiatków dosadzimy.
Tak tradycja tu powstanie
„sadĄcie kwiatki, Mili Goście!”
Gospodarze będą wdzięczni
My – wrócimy tu z radością.

Andrzej

Avery nice place! Beautiful Lake, good campfire, nice people. Hope to see you again here. Great!

Ronald, Spijkenisse. Netherlands

Hej człowieku! Hej człowieku! Do Szilaine pędĄ, nie zwlekaj, u Ireny i Albina schowaj się i już nie szczekaj! Tutaj ryb i grzybów w bród, a dookoła pachnie miód.

Maria i Piotr z Komorowa

Jestem u Pana Panie Szuszczewicz A już kolejny raz. Organizowane przez Pana spotkania są na wysokim poziomie, a co najważniejsze są bardzo gościnne. Gratuluję pomysłów i sposobu organizacji. Pani sposób organizacji imprez promujących gminę Puńsk i powiat Sejny jest na poziomie Europejskim. Po prostu jest Pan Europejczykiem. Mam nadzieję i pewność, że piknik dzisiejszy będzie kolejnym krokiem wejścia do Unii Europejskiej.

Piotr Marian Luto – Starosta Sejneński

Ezeras kaip stiklas, menulis kaip lekste, puiki savijauta ir pasdakiskas vaizdas

Vyrtautas Antanaitis (Australija)

Liebe Irena u. Albin, schön war die Zeit hier In Oszkinie, vielen Dank für die Gastfreundlichkeit. Wir wiuschen Ihnen und Ihrer Familie alles Gute.

Familie Shutlarte aus Wittnau (Deutschland)

Szanowni Gospodarze! Dziękuję za gościnę, za cudowny wieczór, pełen gwiazd, rechotu żab, uzdrawiającego powietrza i panującej tu wszelkich obecności Boga!

Małgosia Foremniak

Kiedy dotarliśmy tam gdzie kończy się droga, gdy trafiliśmy już na koniec świata, litewski świątek otworzył się dla nas niezwykłą krainę, gdzie zatrzymał się czas, nazywaną tu (nie wiedzieć dlaczego) Oszkinie. W tej oto krainie można wreszcie usłyszeć ciszę, porozmawiać z dostojnymi bocianami, stanąć oko w oko z mocarnym Gintasem i zacząć rozumieć Litwinów nie znając litewskiego.

Agatka, Małgorzata i Robert Czaczkowscy z Warszawy

Linkėdamas Albinui turizmo Fėjos globos Ir meilės. Tik kartu su Albino būstui jautiesi tikrane gamtos rojuje.

Jeronimas Laucius, vaikų rašytojas

Szkoda, że trzeba już wyjeżdżać było bardzo fajnie. Poznałem wielu miłych i serdeczny ludzi, o których w dzisiejszych czasach trudno. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu przyjadę i może wtedy uda mi się złapać większe ryby, jak przy tym pobycie.

Bockowski Krzysztof, Köln (Niemcy)

Serdecznie dziękujemy za przemiłą gościnę w tym uroczym zakątku. Jesteśmy zachwyceni tutejszą przyrodą, ciszą i spokojem. Dziękujemy za wszystko i mamy nadzieje na spotkanie w przyszłym roku.

Ela, Rudi, Victoria, Tamara Schmitz z Nadrenii-Westfalii

„Wioska Oszkinie z tego słynie, że Państwa Szuszczewiczów życie szybko płynie. Nawet się nie obejrzeliśmy a 11-ty dzionek przeleciał jak piskliwy skowronek.”

(Justyna J.)

Bardzo dziękujemy naszym Gospodarzom, Państwu Szuszczewiczom, za życzliwość; wysiłek włożony w stworzenie super warunków do wypoczynku. Życzymy, aby bóg obdarzał Was zdrowiem, a nikt i nic nie zniechęciło do kontynuacji ciekawych planów. Już teraz wiemy, że warto przejechac całą Polskę, aby przyjechac tutaj, dobrze wypocząc i pobyc wśród życzliwych ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Do następnego spotkania!

Leszek i Joanna Kozioł z dziećmi Paulinką, Robertem i Karolinką z Katowic

posadzka przemysłowa epoksydowa

0

antypoœlizgowa posadzka

1

antystatyczna

2

zacierana

3

4

Design & Copyright (c) Silaine 2009-2018  / Powered by TomoART 

Published under Mozilla Firefox, Google Chrome  /  All rights reserved

Strona główna  /  Kontakt  /  Księga wpisów